Анатра 2

Легенда, народжена в небесах

Сьогодні ДП «Одеський авіаційний завод» представляє літак «Анатра-2», який є експериментальною реплікованою копією легендарного аероплана Першої світової війни «Анатра-Анасаль», що випускався на нашому підприємстві в 1914-1917 рр., І відтворений через 90 років силами цеху дослідного виробництва легкомоторних літаків.

Вперше в історії авіації України здійснений такий досвід. Літак брав участь в льотній програмі Міжнародного авіакосмічного салону «АВІАСВІТ-ХХІ», який відбувся в м Київ в с 8 по 12 червня 2006 року.

«Анатра-Анасаль»

Застосування сучасних технологій при створенні літака-репліки «Анатра-Анасаль» дозволило не тільки досягти максимальної зовнішньої схожості з оригіналом, але й забезпечити безпеку польотів за рахунок розміщення в кабіні сучасного приладового обладнання.

Літак призначений для виконання польотів вдень у простих метеорологічних умовах при відсутності обмерзання, за правилами візуальних польотів поза хмар і зони грозової діяльності.

Літак допущений до виконання демонстраційних польотів, перельотів по МВЛ II категорії, поза трасовим перельотам, перенавчання та введенню в дію, перевірки техніки пілотування льотно-підйомного складу.

Відродження цієї легенди – це повернення історії авіації в Одесу. Ця репліка є чудовою прикрасою будь-якого міського і національного державного свята міжнародного масштабу. Нарешті хтось зможе здійснити свою мрію – піднятися в небо і парити на крилах сторіччя.

«Анатра-2»

Ми вибрали правильний шлях. Найстаріше підприємство галузі повертає собі звання авіабудівного заводу, збагачуючи не тільки історичну і культурну життя Одеси, але і України в цілому.

Доторкніться до тонкої нитки історії і розправте крила своїх бажань!

Прагніть вгору і відчувати політ, бачити Світ – цим людина живе.