Ремонт та модернізація двигунів

Завдяки багаторічному досвіду, державного підприємство «Одеський авіаційний завод» успішно здійснює високоякісний ремонт авіаційних двигунів різних типів, а також допоміжних силових установок, таких як:

  • Повного сімейства турбореактивних форсажних двигунів для літаків типу МіГ-21 всіх модифікацій – Р11-300, Р13-300, Р25-300.
  • Двигунів для літаків типу Су-25 – Р95Ш, Р195.
  • Двигунів для навчально-бойових літаків Л-39 – АІ-25ТЛ (з можливістю модернізації в профіль АІ-25ТЛШ).
  • Газотурбінних двигунів САПФІР-5 (для літаків типу Л-39).
  • Газотурбінних двигунів-енерговузлів ГТДЕ-117 (для літаків типу МіГ-29, Су-27).

 

Модернізація двигунів АІ-25ТЛ в профіль АІ-25ТЛШ

Модернізація двигуна АІ-25ТЛ у профіль АІ-25ТЛШ проводиться по документації розробника двигуна – Державного підприємства «Івченко-Прогрес», м.Запоріжжя та виконується при капітальному ремонті двигуна.

Будучи однією з модифікацій серійного двигуна АІ-25ТЛ, встановленого на навчально-тренувальних літаках типу Л-39, двигун АІ-25ТЛШ може бути застосований на навчально-бойових модифікаціях цих літаків, а також адаптований для встановлення на інші існуючі і такі, що розробляються навчально-тренувальні та навчально-бойові літаки при їх використанні в якості легких штурмовиків.

У зв’язку із цим додатково введено бойовий режим підвищеної максимальної тяги, що використовується при виконанні ударних операцій та значно зменшено час прийомистості двигуна.