Вітання

Напередодні настання нового, 2022 року, ДП «ОАЗ» доповіло про виконання зобов’язань перед Замовниками по Державному оборонному замовленню 2021 року. З метою забезпечення льотної придатності та підтримки рівня боєздатності авіатехніки основного Замовника – Міністерства оборони України, своєчасно та в повному обсязі, передбаченому договірними документами надано послуги, відвантажено та доставлено продукцію в експлуатуючі підрозділи МО України у обсязі понад 102,3 млн. грн.. (серед найважливіших – понад 30 одиниць відремонтованих авіаційної техніки і її основних агрегатів; постачання понад 20 виготовлених на підприємстві компонентів АТ (скління, м’які паливні баки для літаків і вертольотів; послуги з виконання бюлетенів Розробників і Виробників авіаційної техніки, надані безпосередньо в військових частинах МО України, і т.і.).

При координації та за підтримці Державного концерну «Укроборонпром», Міністерства оборони України та уповноважених державних посередників (спецекспортерів):, ДП СВТФ «Прогрес», СЗТФ «Спецтехноекспорт», ДК «Укрспецекспорт», ДГЗІФ «Укрінмаш», своєчасно укладено відповідні договірні документи для забезпечення завантаження і ритмічної роботи підприємства. Забезпечено необхідне фінансування з боку Замовників з метою інженерно-технологічної підготовки виробництва. Триває надходження виробів на ремонт від Замовників в Україні та з-за кордону щодо експортної продукції.

Колектив підприємства з упевненістю та оптимізмом входить до Нового, 2022 року.

Користуючись нагодою, просимо прийняти наші найтепліші привітання і у зв’язку з Новим 2022 роком, і побажати миру, міцного здоров’я і процвітання сім’ям і близьким Вам людям!